close
تبلیغات در اینترنت
آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین
loading...

فیلم آموزش پرورش بلدرچین فارسی

  وجود ویژگی های مناسب همچون رشد سریع ، بلوغ زودرس ، تولید تخم بالا ، کوتاهی فاصله میان نسل ها ، بالابودن تراکم پرورشی در واحد سطح ، ارزان بودن جیره مصرفی ، حساسیت کم نسبت به بعضی از بیماری های طیور ، قیمت بالای تولیدات که شامل گوشت و تخم می باشد و به خصوص بازگشت سریع سرمایه سبب شده است تا جمع زیادی به پرورش صنعتی این پرنده روی آورند .  به ادامه مطالب بروید   مهمترین نکاتی که سبب صنعتی شدن پرورش این پرنده شده است به شرح زیر می باشد :  میزان رشد سریع : میزان رشد این پرنده در حدود…

آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین

 

آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین

وجود ویژگی های مناسب همچون رشد سریع ، بلوغ زودرس ، تولید تخم بالا ، کوتاهی فاصله میان نسل ها ، بالابودن تراکم پرورشی در واحد سطح ، ارزان بودن جیره مصرفی ، حساسیت کم نسبت به بعضی از بیماری های طیور ، قیمت بالای تولیدات که شامل گوشت و تخم می باشد و به خصوص بازگشت سریع سرمایه سبب شده است تا جمع زیادی به پرورش صنعتی این پرنده روی آورند .

 به ادامه مطالب بروید

 


مهمترین نکاتی که سبب صنعتی شدن پرورش این پرنده شده است به شرح زیر می باشد :

  میزان رشد سریع : میزان رشد این پرنده در حدود ۵/۳ برابر سریعتر از دیگر طیور اهلی می باشد .
  بلوغ جنسی سریع : در حدود سن ۵۰ – ۴۰ روزگی بلدرچین های ماده در پیک تولید هستند .
  تولید تخم بالا : در صورت پرورش صحیح ، این پرندگان در سال اول تولید توانایی تولید ۲۶۰ تخم را دارا می باشند .
  کوتاه بودن فاصله میان نسل ها : توان بلدرچین در تولید ۴ – ۳ نسل در سال اول تولید این امکان را برای محققین فراهم آورده است تا از آن به عنوان پرنده ای آزمایشگاهی استفاده نمایند .
دوره انکوباسیون کوتاه : جوجه کشی تخم این پرنده ۱۸ – ۱۷ روز طول می کشد .
  تراکم بالای پرورش : با توجه به اینکه جثه این پرنده کوچک و نیز به سطح آبخوری و دانخوری کمتری احتیاج دارد در مقایسه با دیگر پرندگان تعداد پرنده بیشتری در واحد سطح میتوان پرورش داد .
 واکسیناسیون کمتر : با توجه به اینکه گونه های بلدرچین در برابر برخی از بیماری های رایج طیور حساسیت کمتری دارند در نتیجه به واکسیناسیون کمتری احتیاج دارند .
...

  برگشت سریع سرمایه : با توجه به اینکه سن بلوغ بلدرچین ۵۰ – ۴۰ روزگی می باشد در نتیجه می توان گوشت و تخم این پرنده را سریع به بازار عرضه نمود .

ارزش غذایی بالای گوشت و تخم بلدرچین

در کشور ما بعد از انقلاب برای اولین بار پرورش بلدرچین در استان یزد آغاز گردید که به صورت مجتمع شامل واحد مادر ، گوشتی ، بسته بندی و جوجه کشی اداره می گردد .
بلدرچین دارای گوشتی با پروتئین بالا و درصد چربی کمتری می باشد که برای کودکان و بیماران بسیار سودمند و مفید می باشد . تخم بلدرچین بیضی شکل می باشد که وزن آن ۱۵ – ۸ گرم و رنگ آن معمولا سفید با خال های سیاه یا قهوه ای تا آبی و زرد نخودی مایل به سبز می باشد . الگوی تخم و رنگ تخم بلدرچین منحصر به فرد است و منبع خوبی از ویتامین ها (به جز ویتامین c ) می باشد . کیفیت تخم بلدرچین بالاو میزان کلسترول آن از تخم مرغ کمتر است . تعیین جنسیت جوجه بلدرچین از سن ۱ روزگی صورت می گیرد که این کار نیازمند افراد آموزش دیده و ماهر می باشد . اما از سن ۳ هفتگی می توان نرها و ماده ها را به وسیله رنگ پر های ناحیه سینه از یکدیگر تشخیص داد. پرهای سینه ای نرها به رنگ قرمر مایل به قهوه ای و ماده ها به رنگ خرمائی سوخته ( خاکستری با نقاط سیاه رنگ ) روی آنها می باشد .
وزن جوجه های تازه هچ شده در حدود ۱۰ – ۵ گرم می باشد که درسن ۵۰ – ۴۰ روزگی به بلوغ می رسند . وزن بلدرچین های نر بالغ ۱۵۰ – ۹۰ گرم و ماده ها ۱۸۰ – ۱۱۰ گرم می باشد . همچنین تعداد کروموزوم های بلدرچین ۷۸ می باشد که شش جفت آنها کروموزوم های بزرگ ، شش جفت متوسط و ۲۷ جفت میکروکروموزوم می باشند که کروموزوم های جنسی از نوع بزرگ می باشند .

 جوجه کشی :

تخمگذاری بلدرچین ها از بعد از ظهر شروع و در غروب پایان می پذیرد که بر اساس فصل ، شرایط آب و هوائی و برنامه کاری جمع آوری تخم ها چندین بار در طول این مدت صورت می پذیرید . دمای مناسب محل ذخیره سازی تخم ها ۵/۱۵ – ۵/۱۲ درجه سانتیگراد و با رطوبت ۸۰ – ۷۵ % می باشد که این شرایط برای ذخیره تخم ها در مدت زمان ۷ – ۵ روز است . قبل از قرار دادن تخم ها در داخل در دستگاه ستر باید تخم های آلوده را به وسیله کاغذ سمباده یا پارچه پشمی سفت به آرامی تمیز و در محلول گرم ( ۳/۴۳ درجه سانتیگراد ) ضدعفونی کرد . سپس آنها را در دمای ۱/۲۱ درجه سانتیگراد و رطوبت ۷۵ % به مدت ۲۰ دقیقه به نسبت ۲۰ گرم پرمنگنات پتاسیم و ۴۰ سی سی فرمالین گازدهی می نمایند . سپس تخم ها را در داخل دستگاه ستر قرار می دهند .

 پرورش جوجه :

دمای آغازین جهت پرورش جوجه بلدرچین در زیر مادر مصنوعی و در بالای سر جوجه ۳۵ درجه سانتیگراد می باشد که این دما هر چهار روز یک بار ۸/۲ – ۵/۲ درجه کاهش می یابد تا به ۲۱ درجه سانتیگراد برسد . معمولا برای هر جوجه ۱۵۰ سانتیمتر مربع فضا تا سن ۳ هفتگی در نظر می گیرند . استفاده از آب شکر ۸ % در ۳ – ۲ روز اول نتیجه خوبی را در بر خواهد داشت . برای جوجه بلدرچین ها تا سن ۳ هفتگی ۲ سانتی متر دانخوری و ۱ سانتی متر آبخوری به ازاء هر قطعه در نظر می گیرند . در دو هفته اول نوررسانی ۲۴ ساعته می باشد که پس از آن تا ۱۲ ساعت کاهش می یابد .

 پرورش نیمچه :

معمولا از دو روش برای پرورش بلدرچین استفاده می شود : ۱ – بستر ۲ – باتری که اخیرا مورد استفاده قرار می گیرد که دارای مزایایی همچون تعداد جوجه بیشتر در واحد سطح ، نیروی کار کمتر ، بهداشت بهتر ، سهولت در حذف ، درمان و پیشگیری و استفاده بهتر از سطح می باشد .
دمای مورد نیاز نیمچه ها ۲۸ – ۲۱ درجه سانتیگراد می باشد و از ۱۲ ساعت نور تا سن ۵ هفتگی که بلدرچین ها به قفس های تخمگذاری منتقل می شوند بهره می برند . برای رشد بهتر ، نرها و ماده ها جدا از یکدیگر پرورش داده می شوند . در این سن در بستر به ازاء هر نیمچه ۱۸۰ – ۱۵۰ سانتیمتر مربع بسته به نوع جوجه وفصل در نظر می گیرند . برای هر جوجه ۳ – ۵/۲ سانتیمتر دانخوری و ۲ – ۵/۱ سانتیمتر آبخوری در نظر می گیرند . در صورت استفاده از آبخوری نیپل ، هر نیپل برای ۱۵ پرنده در نظر گرفته می شود .

 پرورش بلدرچین مادر :

در حالت تجاری بلدرچین ها در قفس های توری به ظرفیت ۲۰ تا ۳۰ و حتی ۴۰ بلدرچین پرورش داده می شوند . معمولا به ازاء هر بلدرچین ۲۰۰ – ۱۵۰ سانتیمتر مربع فضا در قفس در نظر گرفته می شود . مقدار فضای دانخوری ۳ – ۵/۲ سانتیمتر به ازاء هر قطعه می باشد . مقدار فضای آبخوری معمولا عامل محدود کننده ای در سیستم قفس نیست . قفس ها معمولا تا ۸ ردیف نصب می شوند . سن فروش بلدرچین ها معمولا ۱۸ – ۱۷ هفتگی می باشد .

بیماری ها :

بلدرچین معمولا به بیماری های زیر حساسیت بیشتری دارد :

۱ - مارک : که واکسیناسیون آن در سن ۲۰ روزگی و با تزریق در ناحیه گردن صورت می گیرد .
۲ -  نیوکاسل : که واکسیناسیون آن همزمان با مارک به صورت قطره چشمی صورت می گیرد و هر ۳ ماه یک بار به صورت اسپری مصرف می گردد .
۳ -  آبله : که واکسن آن در ۸ -۶ هفتگی مصرف می گردد .

از دیگر بیماری هایی که بلدرچین را درگیر می نماید می توان به کوکسیدیوز ، کانی بالیسم ، سالمونلا ، ورم روده ای قرحه ای و برونشیت اشاره کرد .
▪ درصد تلفات بلدرچین در سنین مختلف به قرار زیر می باشد :
۱۰- ۱ روزگی : ۲ %
۱۰ روزگی تا شروع تخمگذاری ۲%
دوره تخمگذاری (۱۰ ماه ) ۱۵%

مهندس حبیب اله زارع

 

چگونگی پرورش صنعتی بلدرچین - پرورش قارچ

eshteghaal.rzb.ir/post/.../پرورش-صنعتی-بلدرچین.ht...
Translate this page
... می پردازیم. پرورش صنعتی بلدرچین وجود ویژگی های مناسب همچون رشد سریع ، بلوغ زودرس ، تولید… ... فیلم آموزش کامل پرورش قارچ صدفی, 18, 15231, pooya123.

Images for ‫آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین‬‎Report images
Image result for ‫آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین‬‎
Image result for ‫آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین‬‎
Image result for ‫آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین‬‎
Image result for ‫آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین‬‎
Image result for ‫آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین‬‎
More images for آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین

پرورش بلدرچین | آموزش پرورش بلدرچین

quaili.persianblog.ir/
Translate this page
Nov 30, 2013 - تخصصی بلدرچین،فیلم آموزشی بلدرچین،آموزش پرورش بلدرچین ... 1 نر به 1ماده بدست می آید ولی در شرایط صنعتی عملاٌ نسبت 1 به 3 اجرا می گردد.

etarh.com راهنمای جامع پرورش بلدرچین - ایطرح

www.etarh.com/quailhelp.htm
Translate this page
مجموعه آموزشی راهنمای جامع پرورش بوقلمون/بصورت کاملا مولتی مدیا/کاملا ... یکی از فعالیت های پرورش در خصوص سایر ماکیان ، پرورش بلدرچین صنعتی است . پرورش ...

آموزش تخصصی پرورش بلدرچین و کبک

www.arasabz.blogfa.com/
Translate this page
آموزش تخصصی پرورش بلدرچین و کبک - شرکت مهندسی خدمات طیور آرا سبز ... در صورت رعایت قوانین و شرایط مهندسی و علمی، صنعت پرورش طیور،حرفه ای بسیار ...

جوجه یکروزه بلدرچین تخم نطفه دار بلدرچین - آموزش پرورش ...

coturnixquail.blogfa.com/cat-3.aspx
Translate this page
مهمترین نکاتی که سبب صنعتی شدن پرورش این پرنده شده است به شرح زیر می باشد : ..... برچسب‌ها: نحوه تشخیص پرندگان نروماده بلدرچین, مشاوره در پرورش بلدرچین, ...

راهنمای جامع پرورش بلدرچین - دستگاه جوجه کشی

www.notfe.com/quail-training-cd.html
Translate this page
راهنمای آموزشی پرورش بلدرچین نحوه طرح نویسی مبانی محاسبات طرح پرورش ... یکی از فعالیت های پرورش در خصوص سایر ماکیان ، پرورش بلدرچین صنعتی است .

عكس و آموزش نگهداري بلدرچين - عكس و آموزش نگهداري پرنده گان

pigeon1.blogfa.com/post/8
Translate this page
تشخیص جنسیت بلدرچین ژاپنی بالغ صنعتی(رایج ترین نژاد بلدرچین در ایران): ... نحوه ضد عفوني به شرح زير مي باشد: ... دمای آغازین جهت پرورش جوجه بلدرچین در زیر مادر مصنوعی و در بالای سر جوجه ۳۵ درجه سانتیگراد می باشد که این دما هر چهار روز یک ...

آموزش تصویری پرورش بلدرچین

belderchin20.arisfa.com/post1.html
Translate this page
آموزش تصویری پرورش بلدرچین ,دانلود آموزش پرورش بلدرچین. یکی از فعالیت های پرورش در خصوص سایر ماکیان ، پرورش بلدرچین صنعتی است . پرورش بلدرچین با ...

آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین :: وبلاگ شخصی نازگل

https://nazgol94.blog.ir/.../آموزش-نحوه-پرورش-صنعت...
Translate this page
آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین 1 . نحوه پرورش صنعتی بلدرچین :: فروشگاه کشاورزی دامپروری شیلات طیور ...

پرورش بلدرچين | پولساز .نت آموزش جامع کسب درآمد از اینترنت

poolsaz.net › کسب در آمد
Translate this page
Oct 14, 2013 - آموزش روش پرورش بلدرچین ... طیور متمایز کرده و صنعت پرورش بلدرچین را یه یکی از سود آورترین صنایع ... اين پرنده پس از رسيدن به سن بلوغ به مدت حدود 8 تا 12ماه تخمگذاري خواهد کرد که بستگي به نحوه رسيدگي به پرنده را دارد.

آموزش پرورش بلدرچین در خانه

belderchin94.rozblog.com/post/9
Translate this page
54 mins ago - رمز پیشرفت و رشد چشمگیر…,آموزش پرورش بلدرچین در خانه,فیلم آموزش پرورش ... آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین :: وبلاگ شخصی نازگل.

راهنمای فارسی پرورش بلدرچین

belderchin94.rozblog.com/post/8
Translate this page
54 mins ago - راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ و بلدرچین - اورجینال بسته .... آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین :: وبلاگ شخصی نازگل.

آموزش کامل و نحوه پرورش بلدرچین (ویژه) - آپارات

www.aparat.com/.../آموزش_کامل_و_نحوه_پرورش_بلدر...
Translate this page
Jun 22, 2015 - مرجع جوجه کشی ایران فیلمی کامل درمورد نحوه پرورش پرنده بسیار سود ده بلدرچین را مشاهده میکنید . گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع دستگاه ...

پرورش بلدرچین - بلدرچین - آموزش بلدرچین - آپارات

www.aparat.com/.../پرورش_بلدرچین_-_بلدرچین_-_آ...
Translate this page
... کننده انواع دستگاههای جوجه کشی ،خط کشتار صنعتی بلدرچین کبک و مرغ ،تولید کننده ی قفس های پرورش. ... بلدرچین،پرورش بلدرچین ،اموزش پرورش بلدرچین.

چگونگي پرورش صنعتي بلدرچين - فروشگاه بزرگ - وبلاگ

novinkesht.monoblog.ir/post-66022.html
Translate this page
Jun 21, 2015 - چگونگي پرورش صنعتي بلدرچين. ... تعيين جنسيت جوجه بلدرچين از سن ۱ روزگي صورت مي گيرد كه اين كار نيازمند افراد آموزش ديده و ماهر مي باشد .

کلیاتی بر پرورش بلدرچین - شبکه خبری و اطلاع رسانی ...

www.itpnews.com/.../klyaty-br-prvrsh-bldrchyn.aspx?...
Translate this page
نحوه طراحی یک واحد مرغداری گوشتی. ۱۳۸۸-۰۹-۲۵ ... مهمترین نکاتی که سبب صنعتی شدن پرورش این پرنده شده است به شرح زیر می باشد : ... تعیین جنسیت جوجه بلدرچین از سن ۱ روزگی صورت می گیرد که این کار نیازمند افراد آموزش دیده و ماهر می باشد .

پرورش بلدرچین در کافه بازار برای اندروید

https://cafebazaar.ir/app/eshgh.parvarashbaldarchin/?l...
Translate this page
آشنایی جامع با بلدرچین آموزش جمع‌آوری و نگهداری تخم‌های نطفه‌دار آموزش سیستمهای رایج پرورشی بلدرچین آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین آشنایی جامع با پرورش ...

مجموعه آموزش پرورش بلدرچین+پرورش کبک اورجینال - خانه

froosh24.ir/catalog/webresults/16322/
Translate this page
راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ و بلدرچین - اورجینال بسته راهنمای ... مجموعه فیلم های آموزش پرورش بوقلمون - صنعت دام و طیور - پارسی بلاگ.

آموزش پرورش بلدرچین - صفحه اصلی

book.blogday.xyz/post/?tag=آموزش+پرورش+بلدرچین
Translate this page
جوجه یکروزه بلدرچین تخم نطفه دار بلدرچین etarh.com راهنمای جامع پرورش ... آموزش تخصصی پرورش بلدرچین و کبک - شرکت خدمات طیور زینتی و صنعتی آرا سبز ...

مرغک، آموزش نگهداری و پرورش بوقلمون،کبک،بلدرچین ...

morghak.blogsky.com/
Translate this page
مرغک، آموزش نگهداری و پرورش بوقلمون،کبک،بلدرچین ،دامپروری و طیور ... در قفس هم بسته به نوع قفس های موجود در بازار و شرایط سالن از بابت طول و عرض و جانمایی متفاوت است ولی در ... گوشتی صنعتی در 50 روز هر قطعه مرغ دو نیم کیلویی 7 کیلو دان

اصول جامع و نوین پرورش طیور - پرورش بلدرچین (عکس)

avicultureet.blogfa.com/category/80
Translate this page
اصول جامع و نوین پرورش طیور - پرورش بلدرچین (عکس) - مورد تایید وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی. ... نظارت شورای بین المللی طیور بر چالش های صنعت ( 2015/4/4 ) :: نگاهی تازه به غذاخوری طیور نر .... راهنمای ضدعفونی کردن سالن » هفته اول پرورش جوجه ...

آموزش پرورش بلدرچین pdf - پورتال جامع برگزیده ها

www.bargozideha.com/tag/آموزش-پرورش-بلدرچین-pdf
Translate this page
مشخصات عمومی- واریته ها و ارقام- آموزش کامل کاشت و تکثیر- نحوه احداث باغ- مدیریت .... اولین پیشرفت صنعت پرورش بلدرچین در سال 1930 اتفاقافتاد و پس از این ...

روش پرورش بلدرچین - آموزش پرورش بلدرچین

realgame.ir/p/67ff4e1e6ea8f6589b84ba2dafad4f9806 - Translate this page
روش پرورش بلدرچین - آموزش پرورش بلدرچین ... پرورش بلدرچین صفحات وبلاگ دانلود کتاب پرورش بلدرچین نکاتی پیرامون پرورش صنعتی بلدرچین مایکوپلاسما, ...

دانلود رایگان آموزش پرورش بلدرچین - صنعت دام و طیور

parvaresh123.parsiblog.com/.../دانلود+رايگان+آموزش+...
Translate this page
Feb 26, 2014 - مجموعه فیلم های آموزش پرورش بوقلمون - صنعت دام و طیور - پارسی بلاگ ... رایگان کتاب کاربردی پرورش بلدرچین برای افراد مبتدی در شرایط ایران.

آموزش مهندسی پرورش بلدرچین پرورش مرغ - istgah.com ...

www.istgah.com/firekeys/kid_405/.../944554.html
Translate this page
ارائه آموزش های کاملا تخصصی در رابطه با جوجه کشی هرچه بهتر بلدرچین کبک و قرقاول ... در صورت رعایت قوانین و شرایط مهندسی و علمی ، صنعت پرورش طیور ، حرفه ای ...

دانلود رایگان فیلم آموزشی پرورش بلدرچین - دانلود جدید و رایگان

downloadfreenew2.com/.../دانلود-رایگان-فیلم-آموزش...
Translate this page
Aug 21, 2015 - پرورش بلدرچین پرورش بلدرچین گوشتی صنعتی پرورش بلدرچین طرح ... در این مطلب آموزش و نحوه پـرورش بلدرچین توسط کارشناسان را بصورت ...

آموزش جامع پرورش بلدرچین - دستگاه جوجه کشی خانگی

www.hovabator.ir/raising-quail.html
Translate this page
آموزش جامع پرورش بلدرچین در وبسایت هواباتور. ... و همچنین مقاومت بالای پرنده به شرایط نامساعد محیطی، پرورش بلدرچین را تبدیل به صنعتی سودآور نموده که امروزه مورد ...

آموزش پرورش بلدرچین تخمگذار و گوشتی - دستگاه جوجه کشی

دستگاه-جوجه-کشی.com/.../آموزش-پرورش-بلدرچین-ت...
Translate this page
Rating: 10/10 - ‎Review by 1 کاربر
6 days ago - بلدرچین ژاپنی از پرندگان مقاوم است که در قفس های کوچک رشد و ارزان برای نگه داشتن استفاده می باشند. ... آموزش پرورش بلدرچین تخمگذار و گوشتی ..... شرایط نور ... هر بلدرچین که برای صنعت گوشت پرورش یافته است به تنها حدود ۸ ...

اصول پرورش صنعتی مرغ-اورجینال

buninjaschool.saharstore.ir/page-15998.html
Translate this page
فیلم آموزشی پرورش مدرنیزه مرغ حاوی: آشنائی اصول پرورش صنعتی مرغ ( تغذیه و مسائل بهداشتی) و . .... آموزش نحوه پرورش صنعتی بلدرچین :: وبلاگ شخصی نازگل.

آموزش جامع پرورش بلدرچین - دستگاه جوجه کشی فول دیجیتال

dq1.ir/index.php?option=com...id...
Translate this page
یکی از فعالیت های پرورش در خصوص سایر ماکیان ، پرورش بلدرچین صنعتی است . .... 2- ذكر اين نكته ضروري است كه نحوه عملكرد مديريت فارم رابطه مسقيم با ميزان ...

آموزش جوجه کشی : پرورش صنعتی فنچ - فروش دستگاه جوجه کشی

chicken-device.ir/پرورش-صنعتی-فنچ/
Translate this page
در ادامه آموزش های جوجه کشی به بیان مطالبی در خصوص پرورش و تکثیر تعداد زیادی پرنده در کارگاه پرورش و تکثیر فنچ پرداخته شده است.در شرایط پرورش انبوه ...

آموزش کلی و اجمالی پرورش شترمرغ - پرورش بلدرچین

downloadcom.epage.ir/.../module.content_Page.61.ht...
Translate this page
چگونگی ساختار و توسعه صنعت شترمرغ در سال 1996 در جمهوری آفریقای جنوبی ، نامیبیا ، زیمباوه ، کنیا .... نگهداری شترمرغ ها در شرایط ایده آل بسیار مهم است.

استخدام نیوز - روش پرورش بلدرچین در خانه و کسب درآمد از آن

www.estekhdamnews.com/post/8791
Translate this page
Oct 2, 2013 - پرورش بلدرچین خانگی، از مشاغلی است که بهتر است به عنوان شغل دوم خود به آن ... همان طور که اشاره شد بلدرچین ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که آن ها را از دیگر طیور متمایز و صنعت پرورش بلدرچین را به .... راهنمای پرداخت:

آموزش تصويري پرورش بلدرچين به صورت CD - novinkesht

www.novinkesht.ir/b/266-quail-cd.html
Translate this page
آموزش تصويري پرورش بلدرچين به صورت CD. یکی از فعالیت های پرورش در خصوص سایر ماکیان ، پرورش بلدرچین صنعتی است . پرورش بلدرچین با فاصله ی نسلی ...

جدیدترین مجموعه پرورش بلدرچین بهمراه کتاب و CD : نوین کشت

www.novinkesht.com/.../جدیدترین-مجموعه-پرورش-بل...
Translate this page
Sep 12, 2015 - جدیدترین و کاملترین مجموعه پرورش بلدرچین با آموزش فوق العاده. شامل: ... پرورش صنعتی انتخاب تخم برای .... نحوه بررسي كيفيت تخم بلدرچين.

روش کسب درآمد با پرورش بلدرچین در منزل - وبسایت مایه دار

mayedar.ir › روش های کسب درآمد
Translate this page
Feb 8, 2015 - همان طور که اشاره شد بلدرچین ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که آن ها را از دیگر طیور متمایز و صنعت پرورش بلدرچین را به یکی از سود ...

پرورش بلدرچين

beld.fatablog.com/
Translate this page
Mar 19, 2015 - روش خريد: براي خريد فيلم آموزشي پرورش بلدرچين-اورجينال، پس از كليك روي دكمه زير و ... داخل سالن پرورش بر اساس برنامه و نحوه پرورش (داخل قفس و يا كف سالن ) ، ظرفيت جوجه ريزي در .... دانلود رايگان فيلم پرورش بلدرچين صنعتي

[DOC]پرورش طیور صنعتی - دانشگاه تربیت مدرس

www2.modares.ac.ir/.../Po...
Translate this page
Tarbiat Modares University
هدف كلي آموزش: آشنايي دانشجويان با مديريت نوين پرورش طيور و صنايع وابسته ... مشخصات طرح توجيهي احداث واحدهاي پروش طيور: مقدمه، توجيه طرح، نحوه اجراي طرح، اراضي مورد ... مديريت پرورش بلدرچين: تاريخچه پرورش جوجه ها، پرورش نيمچه هاي بلدرچين، ...

روش پرورش بلدرچین - آموزش پرورش بلدرچین

irbelder.persianblog.ir/post/227/
Translate this page
... جامع پرورش بلدرچین. www.etarh.com › راهنمای جامع علوم دام Translate this page ... و همچنین توسعه روشهای علمی و صنعتی نگهداری و پرورش این پرنده، بیش از پیش .

روش پرورش بلدرچین - جوجه یکروزه بلدرچین تخم نطفه دار ...

www.justperfect.ir/dfcjxxsdrcqcsvdmdfnvcnmndadrm... - Translate this page
جوجه یکروزه بلدرچین تخم نطفه دار بلدرچین - آموزش پرورش بلدرچینپرورش صنعتی بلدرچین. دسته بندي: آموزش پرورش بلدرچین. وجود ویژگی های مناسب همچون رشد ...

دانلود رایگان فیلم آموزشی پرورش بلدرچین | بینگ نیوز

bingnews.ir › دانلود کلیپ
Translate this page
Nov 2, 2015 - دانلود رایگان فیلم آموزشی با موضوعات درباره شترمرغ و نحوه پرورش شتر مرغ با ... برچسب ها : دانلود فیلم آموزشی پرورش قارچ , پرورش قارچ صنعتی ,.

دانلود تصویری رایگان آموزش پرورش بلدرچین

belder.parsablog.com/.../دانلود+تصویری+رایگان+آمو...
Translate this page
دانلود فیلم اموزش کامل پرورش بلدرچین رایگان ... بلدرچین برای پرورش دهندگانی که تمایل دارند آن را به صورت صنعتی پرورش دهند نیز دارای منافع بسیاری است: دوره ...

ساخت قفس پرورش بلدرچین در خانه - آموزش پرورش بلدرچین

www.justincome.ir/sfdyqyrfnrcqcsvdmctdqadsdtndrctd... - Translate this page
... پرندگان - دستگاه جوجه کشیاصول طراحی و راهنمای خرید قفس بلدرچین تخمگذار. ... صنعتی ... ساخت قفس پرورش بلدرچین در خانه - آموزش پرورش بلدرچین7 مه 2013 .

تولید تخم بلدرچین وجوجه یکروزه وگوشت بلد

tdma82.blogfa.com/
Translate this page
خدمات مهندسی آموزش و پرورش بلدرچین،کبک،مرغ گوشتی و تخمگذار ... در صورت رعایت قوانین و شرایط مهندسی و علمی، صنعت پرورش طیور،حرفه ای بسیار سودآور بشمار ...

شرایط نگهدارى از جوجه بعد از خروج تخم - وبلاگ تخصصی ...

joojemashini.persianblog.ir/page/tokhm
Translate this page
وبلاگ تخصصی راهنمای جوجه کشی و ماشین جوجه کشی و انواع جوجه ماشینی · شرایط نگهدارى از جوجه بعد از خروج تخم ... 2- گرمای هفته اول محل نگهداری جوجه ها باید بین 32 تا 35 درجه باشد . ... شرکت گروه صنعتی مینیاتور E.I.G .... عمومی غاز تاریخچه و اقتصاد پرورش بلدرچین علایم کرچی در بوقلمون قفس های پرورش طیور در جوجه کشی معرفی ...

روش پرورش بلدرچین - آموزش تخصصی پرورش بلدرچین و کبک

www.jostgood.ir/dsdnxxsdrcqdsvdmnjdsdsncrctcrt.html - Translate this page
This site may harm your computer.
آموزش تخصصی پرورش بلدرچین و کبکآموزش تخصصی پرورش بلدرچین و کبک - شرکت خدمات طیور زینتی و صنعتی آرا سبز ورنوسفادران - آموزش تخصصی پرورش ...

شرکت تعاونی مهرخواه صنعت - آموزش آشپزی- طرز تهیه بلدرچین ...

www.mehrkhah.ir/nuke82/static-11.html
Translate this page
مدير: فروش عمده: بسته 12تایی تخم بلدرچین 1600 تومان. مدير: فروش قفس های ... مزیت سایت شما این است که اطلاعات خوبی در زمینه پرورش دارید.من نوعی که میخواهم در حد ...

ساخت قفس بلدرچین آموزش پرورش | oooj

oooj.marsdownload.ir/ساخت-قفس-بلدرچین-آموزش-پ...
Translate this page
روش ساخت قفس پرورش بلدرچين ... قارچ دی وی دی آموزش پرورش بلدرچین آسان و ... ... قفس بلدرچین. توليد قفس هاي صنعتي بلدرچين،کبک ... تولید قفس های پرورش .

فروش محصولات آموزشی تخصصی پرورش بلدرچین درخانه

belderchin.chb.loxblog.com/.../فروش%20محصولات%...
Translate this page
Jan 25, 2014 - پرورش و آموزش تخصصی بلدرچین صنعتی خانگی. ... دی وی دی شماره 2: شامل اموزش ساخت قفس های طبقاتی مطابق با استاندارهای روز دنیا(طراحی ...

فروش سی دی آموزش کامل پرورش بلدرچین

sohlstar.8n8.ir/post/1413
Translate this page
روش خرید: برای خرید آموزش کامل پرورش بلدرچین ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم ... فروش سی دی طرح توجیهی تولید بگ فیلتر نانوو مجموعه طرحهای صنعتی ... فروش سی دی راهنمای پذیرش تحصیلی از بهترین دانشگاه های دنیا در رشته اتاق عمل ...

سی دی آموزشی پرورش بلدرچین - نوین طیور

www.novintiur.ir/.../سی-دی-آموزشی-پرورش-بلدرچین....
Translate this page
... پرورش,مدیریت پرورش,1 عدد cd و 1 عدد dvd ،سی دی آموزشی پرورش بلدرچین. ... معرفی انواع مکملهای غذایی وویتامینه برنامه های غذایی پرورش صنعتی انتخاب تخم برای ...

آموزش پرورش کبک و بلدرچین اصفهان - نیاز روز

www.niazerooz.com/.../آموزش-پرورش-کبک-و-بلدرچ...
Translate this page
پکیج اشتغالزایی+ نحوه گرفتن وام + آموزش 60 شغل پردرآمد + طرح های تولیدی . ... خدمات مهندسی آموزش و پرورش بلدرچین،کبک،مرغ گوشتی و ... سال در عرصه ی طیور زینتی و صنعتی شامل بلدرچین مرغ زینتی مرغ بومی و کبک اقدام به تولید مازاد بر نیاز ...

آموزش مشاغل درآمدزا با کمترین سرمایه - پرورش بلدرچین

ketabesabz.com/.../آموزش-مشاغل-درآمدزا-با-کمترین-س...
Translate this page
Jul 20, 2013 - پرورش بلدرچین جز مشاغل پرسود می باشد. همین حالا با صرف اندکی ... پرورش بلدرچین صنعتی ... دانلود کتاب راهنمای انتخاب بهترین شغل برای شما.

تغذیه ی بلدرچین - لوکس گراف

loxgraph.com/تغذیه+ی+بلدرچین
Translate this page
آشنایی با تغذیه بلدرچین - پرورش بلدرچین | آموزش پرورش بلدرچین آموزش پرورش ... سبز نیوز سلامت نیوز طرز تهیه ی ترشی باميه آموزش پرورش بلدرچین کباب بلدرچین ... :::اصول پرورش بلدرچین::: _ نکاتی پیرامون پرورش صنعتی بلدرچین::: _ جوجه ...

پرورش بلدرچین | آموزش پرورش بلدرچین - آخرین اخبار ایران و ...

www.zamoone.com/.../پرورش-بلدرچین-آموزش-پرور...
Translate this page
تخصصی بلدرچین،فیلم آموزشی بلدرچین،آموزش پرورش بلدرچین رایگان،آموزش ... به همین دلیل در کشورهای مختلف سرمایه‌گذاری زیادی برروی صنعت پرورش طیور انجام گرفته است. ... بیماری های بلدرچین و راهنمای پیشگیری از بیماری ها در بلدرچین.

نحوه آغاز يک پروژه پرورش بلدرچین

pnu-club.com/10082-نحوه-آغاز-يک-پروژه-پرورش-بل...
Translate this page
Jul 5, 2009 - نحوه آغاز يک پروژه پرورش بلدرچین بهتر آن است که پيش از شروع عملي يک پروژه صنعتي کليه. ... آموزش چگونگي دانلود و استفاده نمونه سوالات پیام نور ... مراحل گوناگون جهت اخذ مجوز صنعتي پرورش بلدرچين کاملاٌ شبيه ديگر رشته ها ...

پرورش بلدرچین

iranbelderchin.persianblog.ir/
Translate this page
Oct 4, 2008 - توجه : جهت دانلود فیلم آموزشی به همراه جزوه آموزشی پرورش بلدرچین یا به قسمت ... و با پرورش صنعتی انها بخشی از احتیاجات پروتئینی انسان بر طرف گردد. ... در هچری و بهبود بخشیدن شرایط محیطی برای نگهداری بلدرچین های مادر و رشد ...

مرکز توانمند سازی و کارآفرینی زنان - بلدرچین

mjtkz.com/index.aspx?siteid=1&pageid=239
Translate this page
آموزش تنظيم قرارداد · افزایش تولیدات علمی ایران در حوزه تجارت الکترونیک · ده درس مهم در .... سرمايه گذاري براي پرورش بلدرچين بسياد سودآور است زيرا: ..... داخل سالن پرورش بر اساس برنامه و نحوه پرورش (داخل قفس و يا كف سالن ) ، ظرفيت ... در پرورش مدرن و در شرايط صنعتي در طول سال از يك قطعه بلدرچين 300 - 250 تخم يرداشت مي شود .

پرورش بلدرچین به روش صنعتی - ویکی سینما - ویکی‌پی‌جی

video.wikipg.com/.../366242_پرورش%20بلدرچین%2... - Translate this page
پرورش بلدرچین به روش صنعتی,حیوانات , ,پرورش بلدرچین. ... بلدرچین،پرورش بلدرچین ،اموزش پرورش بلدرچین. 01:02. بلدرچین،پرورش بلدرچین ،اموزش پرورش ...

راهنماي ساخت سالن پرورش بلدرچين - تاپ 3

top3download.ir/راهنماي-ساخت-سالن-پرورش-بلدرچين...
Translate this page
etarh.com راهنمای جامع پرورش بلدرچین. صنعت پرورش بلدرچين حدود 15 همگي اروپائي بوده و ساخت معتبرترين کارخانه سازنده تجهيزات بلدرچينهاي پرورشي در داخل ...

بلدرچین کبک حس - آموزش بلدرچین و کبک

www.qhes.ir/products/quail-partridge.html
Translate this page
اغلب پرورش دهندگان بلدرچین از جیره های نا متعادل و غیر اصولی استفاده می کنند. ... تغییر قیمت مواد اولیه و شرایط گله بر اساس احتیاجات پرنده جیره نیز تغییر یابد. .... این مطالب پایه ای شاید شما را در گروه افراد شکست خورده صنعت بلدرچین قرار دهد.

آموزش پرورش بلدرچین

nafismehr-co.ir/shop/product/15
Translate this page
نحوه خريد اين محصول: ... سرمایه گذاری برای پرورش بلدرچین بسیاد سودآور است زیرا: ... بلدرچينها داراي ويژگيهاي منحصر به فردي هستند که آنها را از ساير طيور متمايز کرده و صنعت پرورش بلدرچين را يه يکي از سود آورترين صنايع بدل کرده است، در ذيل ...

فوت و فن هاي پرورش بلدرچين خانگي - خراسان

www.khorasannews.com/News.aspx?year...7...
Translate this page
Oct 2, 2013 - همان طور که اشاره شد بلدرچين ها داراي ويژگي هاي منحصر به فردي هستند که آن ها را از ديگر طيور متمايز و صنعت پرورش بلدرچين را به يکي از سود ...

برگزاری دوره جدید پرورش بلدرچین همراه با بازدید(کاملاً ...

iran-tejarat.com/Ads2226/155717.html
Translate this page
پیرو استقبال علاقمندان از دوره های آموزشی قبلی اینجوجه کشی بلدرچین مدیریت جوجه کشی پرورش بلدرچین دامپروری جوجه کشی بلدرچین جوجه. ... شرایط ثبت نام ... اگر به دنبال دستگاه جوجه کشی صنعتی و باکیفیت هستید همین جا متوقف شوید.

جوجه کشی و پرورش بلدرچین با تجهیزات شرکت اندیشه سبز

www.iranjooje.com/quail-incubator.html
Translate this page
فیلم جوجه کشی و پرورش بلدرچین با تجهیزات شرکت اندیشه سبز. ... ماشین جوجه کشی خیلی بزرگ جوجه کشی صنعتی · تایی · 3000 ... آموزش کامل نحوه جوجه کشی.

روش پرورش بلدرچین - امین

amin.areza.ir/p98599_روش+پرورش+بلدرچین
Translate this page
مرغک اموزش نگهداری و پرورش بوقلمون کبک بلدرچین دامپروری و طیور بوقلمون بلدرچین. نکاتی پیرامون پرورش صنعتی بلدرچین. سلام من پنچ عدد بلدرچین سه تا ماده و ...

نکات کاربردی در رابطه با پرورش بلدرچین - نیکان دام آروین

nikandam.ir/?p=home
Translate this page
... تولید تجهیزات، اقلام خوراکی و دانش فنی و مدیریتی مورد نیاز صنعت دام و طیور کشورتاسیس گردیده و در حال حاضر به تولید انواع سالنهای مرغداری و دامداری با استفاده ...

پرورش بلدرچين - bankpoultry مرکز اطلاع رسانی طیور ایران ...

bankpoultry.ir/modules.php?...پرورش%20بلدرچين
Translate this page
50+ items - پروژه های علمی و آموزشی. plus.gif راهنماهاي پرورش طیور. جدول راهنمای ...
ردیف
نام واحد
استان
شهرستان
1
بلدرچین حنا
مركزي
دلیجان
3
پرورش صنعتی بلدرچین زردکوه بختیاری
چهار محال و بختياري
فارسان

آموزش پرورش جوجه گوشتی بدون استفاده از آنتی بیوتیک ...

poultryy.persianblog.ir/post/32/
Translate this page
Feb 5, 2014 - این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه پرورش مرغ استفاده شده ... صنعتی شدن پرورش طیور اگرچه راهکارهایی از قبیل ریشه کنی بیماری ها ، امنیت زیستی و واکسیناسیون .... پرورش بلدرچین :. ... آموزش نحوه راه اندازی یک مرغداری.

پایگاه اطلاع رسانی مجتمع صنعتی پرورش کبک و قرقاول ...

www.aftabtalaee-co.ir/
Translate this page
جدول : بيماري ها وانگل هاي كبك ها ... کلاس های آموزش پرورش کبک ، قرقاول و بلدرچین از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور و با همکاری و برگزاری شرکت آفتاب طلایی ...

فیلم نحوه پرورش و جوجه کشی کبک - دستگاه جوجه کشی

www.joojekeshi.com/gray-partridge.html
Translate this page
فیلم نحوه پرورش و جوجه کشی کبک در این پیج. ... آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی ... میتوانید فیلم ها و کلیپ های مرتبط با صنعت جوجه کشی و تولید جوجه یکروزه را مشاهده فرمایید کلیه فیلم های متخب جوجه کشی توسط ... جوجه های تازه متولد شده بلدرچین.

پرورش بلدرچین - بلدرچین - آموزش بلدرچین

www.dalfak.com/.../پرورش-بلدرچین-بلدرچین-آموزش...
Translate this page
شرکت خدمات طیور آرا سبز ورنوسفادران تولید کننده انواع دستگاههای جوجه کشی ،خط کشتار صنعتی بلدرچین کبک و مرغ ،تولید کننده ی قفس های پرورش.

آموزش تصویری پرورش بلدرچین | فیلم آموزش پرورش بلدرچین ...

agahi.facenama.com/.../آموزش-تصویری-پرورش-بلدر...
Translate this page
... پرورش بلدرچین آموزش تصویری پرورش بلدرچين فیلم آموزش پرورش بلدرچين, آموزش پرورش بلدرچين فیلم پرورش بلدرچين, اعتبار این آگهی, پایان رسیده است.

نگهداری بلدرچین در منزل | پروب

parweb.ir › قیمت
Translate this page
Jun 5, 2015 - راهنمای جامع آموزش پرورش بلدرچین – جوجه کشی – تغذیه و نگهداری تخم ها ... پرورش بلدرچین::: _ نکاتی پیرامون پرورش صنعتی بلدرچین::: _ جوجه ...

آموزش پرورش بلدرچین - مرکز پرورش مرغ و خروس لاری اصیل در ...

www.khaflari.com/statics/37/
Translate this page
بلدرچین دارای مقاومت خوبی نسبت به شرایط نامساعد محیطی بوده و در محیطهای ... متداولترین نژاد در پرورش صنعتی این پرنده نژاد کوترنیکس ژاپنی می باشد که در سال ...

نحوه تهیه آموزش پرورش بوقلمون،مشاوره راه اندازی بلدرچین ...

morghak-sky.web.lasernews.in/page-497136.html
Translate this page
نحوه تهیه آموزش پرورش بوقلمون،مشاوره راه اندازی بلدرچین،راهنمایی مرغ تخم ... در منطقه کرج تلاش دارم تا واحد تخم گذار صنعتی خرید کنم که قبلا واحد نمونه بوده 360هزار ...

مرغک، آموزش نگهداری و پرورش بوقلمون،کبک،بلدرچین ...

iranimag.com/detail/1809690/article/1
Translate this page
بلدرچین،کرچی مرغ شاخدار،مجموعه آموزشی بوقلمون،کتاب پرورش بلدرچین،توری ... ... مرغداري صنعتي · پرورش بلدرچين · پرورش بوقلمون · پرورش شترمرغ · پرورش غازو اردك ... آموزشیمجموعه فایل های نایاب دانلود کتاب نحوه و روشهای ایمیل مارکتینگ .

کتاب های پرورش بلدرچين | پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل ...

www.chap.sch.ir/category/504
Translate this page
کتاب معلم (راهنمای تدریس) انگلیسی, 91. بیشتر. سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی. برای دسترسی به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی زیر مراجعه نمایید. www.irtextbook.com ... کتاب های پرورش بلدرچين ... دروس مشترك · صنعت · گروه برق.

آموزش پرورش جوجه | 98 آموزش

98amoozesh.ir/2015/07/11/آموزش_پرورش_جوجه/
Translate this page
Jul 11, 2015 - جوجه بلدرچین،پرورش بلدرچین،اموزش پرورش بلدرچین اصفهان. .... صنعتی شدن پرورش طیور اگرچه راهکارهایی از قبیل ریشه کنی بیماری ها …

سی دی و کتاب آموزش پرورش انواع پرندگان | دستگاه جوجه کشی ...

hamontaftan.ir/fa/?tag=سی-دی-و...آموزش-پرورش...
Translate this page
با ظرفیت ۱۷۶ تخم مرغ ۱۲ شترمرغ ۶۴ غاز ۱۲۶ اردک ۴۴۲ بلدرچین(قابل ارتقاع تا ... کشی ۷۵۰۰ تایی تمام اتوماتیک از دستگاه های جوجه کشی صنعتی و حرفه ای می باشد.

راهنمای جامع پرورش بلدرچین | ملت فایل [ مرکز دانلود فایل های ...

www.mellatfile.ir/راهنمای-جامع-پرورش-بلدرچین/
Translate this page
راهنمای جامع پرورش بلدرچین افزایش جمعیت جهان نیاز بشر به مواد پروتئینی را روز . ... اولین پیشرفت صنعت بلدرچین در سال ۱۹۳۰ روی داد که با شروع جنگ جهانی دوم ...

روش پرورش بلدرچین - استخدام نیوزروش پرورش بلدرچین در ...

www.justsearching.ir/mycnxxsdrcqcsvdmvndnsdcacyc... - Translate this page
Sep 12, 2015 - استخدام نیوز - روش پرورش بلدرچین در خانه و کسب درآمد از آنپرورش بلدرچين | پولساز .نت آموزش رایگان کسب درآمدپرورش صنعتی بلدرچین.

قفس دست دوم پرورش بلدرچین | سایت قیمت ها

price.3eke.ir/tag/قفس_دست_دوم_پرورش_بلدرچین/
Translate this page
شرکت تولیدی صنعتی البرزان پخش تجهیزات مرغداری نیپل/لوله/فشار شکن/جت فن و . ... فروش قفس دست دوم بلدرچين قفس دست دوم بلدرچینآموزش پرورش بلدرچین ...

آموزش ساخت قفس چوبی کبک

downloads.hostik.ir/آموزش-ساخت-قفس-چوبی-کبک.html
Translate this page
توليد قفس هاي صنعتي بلدرچين،کبک،مرغ و قرقاول شرکت پرآور صنعت ... ... نحوه ساخت قفس پرورش کبک آموزش ساخت قفس بلدرچین تخم ... بیشتر.

ویدیو - آموزش کامل و نحوه پرورش بلدرچین (ویژه)

videos.rahta.com/.../آموزش_کامل_و_نحوه_پرورش_بلد...
Translate this page
Jun 22, 2015 - فیلمی کامل درمورد نحوه پرورش پرنده بسیار سود ده بلدرچین را مشاهده میکنید . گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی بلدرچین ...

دانلود فیلم آموزش پرورش بلدرچین - مزرعه نو

www.mazraehno.com › ... › بلدرچین
Translate this page
این فیلم آموزشی به زبان فارسی در زمینه پرورش بلدرچین می باشد که روش صحیح و ... اولین پیشرفت صنعتی بلدرچین در سال ۱۹۳۰ میلادی در کشور غربی به خصوص ...

دستگاه و ماشین جوجه کشی، پرورش بلدرچین، مرغ

www.dquail.com/?cid=ProductDetail&pid=627
Translate this page
بلدرچین، مرغ، کبک، اردک، غاز، بوقلمون، قرقاول ... پرورش دهندگان بلدرچین نیمه صنعتی و سنتی علاقه زیادی به استفاده از این ... راهنمای عضویت بازیابی رمز عبور.

جوجه بلدرچین ، پرورش بلدرچین ، بلدرچین ،آموزش بلدرچین ...

www.beepdownload.ir/60256_جوجه-بلدرچین-،-پرور...
Translate this page
Apr 19, 2015 - نکاتی پیرامون پرورش صنعتی بلدرچین جوجه. رویان گستر مرجع تحقیقات و آموزش جوجه کشی سلام وخسته نباشید من سیزده تا بلدرچین از دست.

دانلود رایگان فیلم آموزشی پرورش بلدرچین | دانلود قدیم

downloadnows.ir/دانلود-رایگان-فیلم-آموزشی-پرورش...
Translate this page
فیلم آموزش پرورش بلدرچین توسط کارشناسدانلود فیلم آموزشی پرورش ... تولید کود, ۲, ۱۰۶۹ دانلود رایگان فیلم آموزشی با موضوعات درباره شترمرغ و نحوه پرورش شتر ... آموزش پرورش قارچ خوراکی در منزل pdf, دانلود پرورش قارچ در منزل, صنعت دام و طیور.

شرکت مهندسی آتی نگرمهر - کارگاه آموزشی پرورش بلدرچین ...

www.atinegaremehr.ir/.../1166-کارگاه-آموزشی-پرورش...
Translate this page
Aug 24, 2015 - راهنمای کلی طرح نویسی · لیست طرحهای اولویت دار بخش کشاورزی; سفارش طرح ... زودبازده بانک توسعه صادرات ایران · تسهيلات بخش صنعت و معدن بانک تجارت ... کارگاه آموزشی پرورش کبک و بلدرچین به مدت سه روز از تاریخ 28 الی 30 ...

نحوه ی نگهداری از جوجه مرغ یکروزه

roiimt.akpen.ir/
Translate this page
نحوه ی نگهداری از جوجه مرغ یکروزه. ... مدرنیزه مرغ با کیفیت عالی فیلم آموزشی پرورش مدرنیزه مرغ حاوی: آشنائی اصول پرورش صنعتی مرغ ( ... ادامه مطلب ... از جمله مرغ ، غاز ، اردک ، بوقلمون ، بلدرچین ،کپک ، قرقاول،طوطی ، قناری ، کبوتر فیلم آموزشی ...

کتاب آموزشی پرورش بلدرچین ژاپنی - خرید مجازی

www.kharidemajazi.ir › دام و طیور
Translate this page
Mar 18, 2014 - صفحه نخست » دام و طیور » کتاب آموزشی پرورش بلدرچین ژاپنی ... در صورت نیاز راهنمای خرید را مطالعه فرمایید ... بالا، کیفیت عالی محصولات تولیدی و ویژگی های غذایی بی نظیر گوشت و تخم، پرورش بلدرچین را به صنعتی سودآور و ...

ارائه آموزش تخصصی پرورش بلدرچین به صورت صنعتی در منزل

belderchin.chb.lxb.ir/.../ارائه%20آموزش%20تخصصی...
Translate this page
قابل توجه مشتریان عزیز به استحضار می رساند شرکت بلدرچین طلایی. چهارمحال به دلیل پیشرفت و گسترش صنعت پرورش بلدرچین تغییر کاربری. داده واز پرورش ...

راهنمای پرورش بلدرچین _ بيشه

bishee.persiangig.com/.../amozeshe-parvareshe-belder...
Translate this page
صنعت پرورش بلدرچين حدود 15 - 12 سال پيش در ايران آغاز شد و با توجه به سرمايه گذاريهاي انجام گرفته در ساليان اخير پيشرفت قابل ملاحظه اي نموده بطوريکه هم اکنون ...

کتاب های آموزش پرورش و جوجه کشی پرندگان

www.iran-mashin.com/کتاب.html
Translate this page
انواع کتاب های تخصصی آموزش پرورش و جوجه کشی انواع پرندگان. ... وبسایت های اینترنتی کشور ثبت گردیده است با خیالی آسوده از گروه صنعتی اسکندری با ... مجموعه کتاب های عمومی و تخصصی گردآوری شده زیر بهترین کتب آموزشی نحوه پرورش و ... لاری ، گوشتی و خانگی ، بوقلمون ، بلدرچین ، کبک ، شترمرغ ، کبوتر ، غاز ، اردک و .

برگزاری دوره آموزشی بلدرچین ویژه دهیاران بخش کرفتو ...

baraninews.ir › خبراجتماعی
Translate this page
Jan 4, 2015 - به گزارش بارانی نیوز دوره ای آموزشی ویژه دهیاران بخش کرفتو به ... گردید و دهیاران بخش کرفتو با نحوه پرورش ، نگهداری و تکثیر این نوع پرنده آشنا شدند. ... سرمایه گذاری زیادی روی صنعت پرورش طیور از جمله بلدرچین شده است.

پرورش بلدرچين گوشتي - جوجه یکروزه بلدرچین تخم نطفه دار ...

www.belderchin.net/post-332.aspx
Translate this page
پرورش بلدرچين برروي بستر و يا در قفس ممكن است انجام شود. قفس‌هاي ... 2 جاده کوهرنگ-جنب شهرک صنعتي فناوران-شرکت توليد صنعتي بلدرچين زرد کوه. محصولات فروشگاه گوشت و تخم بلدرچین. مشاهد فیلم های آموزشی پرورش بلدرچین .... بیماری در بلدرچین ژاپنی · راهنمای پیشگیری از بیماری ها در بلدرچین · پرورش بلدرچین یک روزه ...

نکات جامع و اصولی پرورش بلدرچین - سیب سرخ

sibred.ir/نکات-جامع-و-اصولی-پرورش-بلدرچین/
Translate this page
Mar 13, 2015 - اولين پيشرفت صنعت پرورش بلدرچين در سال ۱۹۳۰ اتفاق افتاد و پس از .... ۲- ذكر اين نكته ضروري است كه نحوه عملكرد مديريت فارم رابطه مسقيم با ...

 

more  
محسن حبیبی بازدید : 857 چهارشنبه 04 آذر 1394 زمان : 7:43 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 52
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 21
 • بازدید امروز : 34
 • باردید دیروز : 43
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 99
 • بازدید ماه : 306
 • بازدید سال : 4,618
 • بازدید کلی : 63,072